forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 19:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ból kolana i pod kolanem
PostNapisane: 3 sie 2012, o 07:43 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 20:39
Posty: 7
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: zwyrodnienia, przyparcie boczne dynamicznie, niskie położenie rzepki, ból kolana
hheh na pewno wprawiać w odpowiednie drgania ;), sorry ale inaczej takich rad nie potrafie określić jeśli ktos nie podaje jaką dostał diagnozę.

A ja miałem usg niestety poza informacją o niskim położeniu rzepki i przyparciu bocznym dynamicznym nic sie nie dowiedziałem, poza tym że cały czas są wysięki czyli stan zapalny, dostałem leki i zabiegi (jak biore leki jest fajnie ;)), jak nie pomoże to konieczna będzie artroskopia, żeby sprawdzić co powodue ten stan zapalny pozdrawiam wszystkoch kolanowców


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ból kolana i pod kolanem
PostNapisane: 18 paź 2012, o 19:34 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 20:39
Posty: 7
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: zwyrodnienia, przyparcie boczne dynamicznie, niskie położenie rzepki, ból kolana
Witam, nareszcie dowiedziałme się co mi dolega, po bardzo profesjonalnie wykonanym USG, oczywiście poza płynami - stanami zapalnymi, okazało się że mam przyparcie boczne dynamicznie, dostalem piguły rozluźniające i ide do innego lekarza w sprawie artroskopii, tzn lekarz ma si ewypowiedzieć czy artroskopia, czy nie. I teraz mam Pytanie jeśli ktoś coś takiego przerabiał - czy udaje sie bez artroskopii jakoś "odboleć" to kolano i ustawić prawidłowo rzepkę ? Dodatkowo na razie nie boli ale zaczynam miec problemy z drugim kolanem, to drugie skrzypi i pryska, skrzypi jak jade na rowerze w momencie przejścia ze zgięcia na wyprost, lub przy szybkim schodzeniu ze schodów, w momencie zginania - oczywiście leki przeciwzapalne, oraz arthryl brałem i to zupełnie nic nie dało. Zobacze oczywiście co mi ten drugi lekarz powie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ból kolana i pod kolanem
PostNapisane: 1 lis 2012, o 13:38 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 20:39
Posty: 7
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: zwyrodnienia, przyparcie boczne dynamicznie, niskie położenie rzepki, ból kolana
PO analizie wszystkich badan, czyli prześwietlenia, rezonansu, USG, ortopeda stwierdził że to wszystko przeciążenia, zwyrodnienia i przyparcie boczne, i operacyjnie nie mam tam co robic, zostałem skierowany do poradni rehabilitacyjnej, dodatkowo mam łykać znowu przez 3 -mce gluko w dawce minimum 1500. Teraz tylko trzeba mieć nadzieję że trafię na lekarza który dobierze odpowiednie ćwiczenia .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL