forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 12:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Witam Kolanowców!!
PostNapisane: 10 kwi 2015, o 10:28 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2013, o 14:23
Posty: 19
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: nieznane bóle kolana i nogi po rekonstrukcji acl
Witaj malgosiacz.Też kiedyś w necie znalazłem namiary na Tomed, chwalą się współpracą z najlepszymi klinikami w Warszawie i podobno super ortopeda z Krakowa p. Bindasem. Sam nie wiem dlaczego, ale jakoś nie "ciągneło" mnie do nich. Po Twoim poście myśle, że chociaż raz podjąłem słuszną decyzję. A tak w ogóle to wg Luksona, bardzo szanowanego na tym forum specjalisty należy omijać duże i renomowane ośrodki i w pełni się z nim zgadzam.
Co do mojego kolana to w rezonansie wyszedł fałd błony maziowej i to jest najbardziej prawdopodobna przyczyna bólu. Na chwilę obecną nic nie robie ale muszę się w końcu zdecydować na p. Skrobota lub p. Meringa bo w tym stanie chondrolomacja postępuje.
Bliżej mi do p. Meringa bo licze na to, że Ty odwiedzisz tego pierwszego i podzielisz się spostrzeżeniami :-), a ja swoimi na temat tego drugiego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL