forum o naszych kolanach

Teraz jest 29 mar 2024, o 01:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: witam
PostNapisane: 4 lis 2015, o 22:27 
Offline

Dołączył(a): 4 lis 2015, o 21:17
Posty: 54
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: wieloodłamowe złamanie rzepki z przemieszczeniem - operacja drutem Webera
Chciałbym się przywitać :mrgreen:

Trochę poczytałem forum i stwierdziłem, że na pewno znajdę tu dużo przydatnych informacji.

Jestem po operacji zespolenia rzepki drutem Webera. Operacja odbyła się w Akademi Medycznej w Gdańsku 27 października 2015 r.
Obecnie jestem już w domu, na szczęście bez gipsu; zaproponowano mi kupno ( refundowane ) stabilizatora z zegarem.

Myślę, że swój przypadek opiszę w innym dziale :)

Także, serdecznie witam, licząc na wsparcie i wiedzę. Sam chętnie może coś podpowiem ( niestety jest to moje drugie skomplikowane złamanie - 2 lata temu złamanie typu Pilon w stawie skokowym, 6 m-cy zwolnienia i rehabilitacji) Niestety na tym urazie sporo się nauczyłem o rehabilitacjach, podejściu lekarzy i rehabilitantów, samozaparcia. Do dnia dzisiejszego nie jest 100%, jeszcze przed drugim urazem gorąco myślałem o artroskopii stawu skokowego, teraz jednak muszę skupić się na kolanie. Nie wiem czy szczęście w nieszczęściu ale urazy dotknęły obie nogi, czyli lewa noga - staw skokowy, prawa - kolano.

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL