forum o naszych kolanach

Teraz jest 24 kwi 2024, o 22:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ewela
PostNapisane: 8 sty 2010, o 22:15 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2010, o 21:54
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: kolano
witam wszystkich forumowiczów. mam 29 wiosen i zdiagnozowane początki chondromalacji i boczne przyparcie rzepek. Bóle kolan, w szczególności prawego towarzyszyły mi od zawsze. W wcześniejszych latach prowadziłam aktywny tryb życia: bieganie, pływanie, taniec, sztuki walki. Nigdy w życiu bym nie pomyślała że ból kolana wiąże się z jakąś chorobą, byłam pewna że to . zwykle przeciążenie kolana. Jak wielu mawiało Ewela ma motorek w ... i na miejscu nie potrafi usiedzieć i masz tu babo placek teraz poruszam się w zwolnionych obrotach. Cała historia z dolegliwością (bo na razie nie jestem w stanie przyjąć do wiadomości, że to poważniejszy problem, wybaczcie) zaczęła się pewnego dnia w wakacje gdy wstałam i cóż prawe kolano odmówiło mi posłuszeństwa. Potem były wizyty u ortopedy, badania i rehabilitacja, na której dodatkowo się dowiedziałam, że mam jeszcze lordozę kręgosłupa. Intensywna rehabilitacja (dziękuję za tak wspaniałą przychodnię w której miała przyjemność bywać prawie dwa miesiące), ćwiczenia z świetnymi rehabilitantami, zabiegi, ćwiczenia w domu i muszę powiedzieć, że pomogło. Jestem zadowolona, ale niestety ból czasem powraca i wtedy wiem, że ta dolegliwość jest czymś więcej. Także dziękuje za tą stronę i bo wiem, że nie jestem sama, a jak wiadomo w grupie raźniej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ewela
PostNapisane: 8 sty 2010, o 22:56 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2009, o 22:50
Posty: 91
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Coz, wiem, ze to marne pocieszenie, ale fakt iz uchowalas sie do 29 roku zycia jest niezlym osiagnieciem :)
Ja rowniez, jako maniak sportow wszelkich, w tym rowniez sportow walki (och tak, cudna sprawa, szkoda ze zabija kolana...) 'wysiadlam' majac lat 17. Teraz mam 19 lat, jestem po 4 operacjach (5 za niecaly miesiac).
Brzmi to strasznie, ale z rozwalonymi kolanami da sie jakos zyc, wiadomo do trenowania sie nie wroci, ale nie zalamujmy sie, zawsze moze byc gorzej!
Tak czy inaczej, witaj na forum Ewelino!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ewela
PostNapisane: 8 sty 2010, o 23:47 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2009, o 12:42
Posty: 14
Lokalizacja: Toruń
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Chondro w obu kolanach.
Jak ja tęsknię za treningami aikido... Także witaj Ewela, jest nas tutaj paru ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL