forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 22:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Wskazówki do działu


Jeśli masz wątpliwości lub zastanawiasz się, co napisać zajrzyj do naszych wskazówek.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Konflikt rzepkowo-udowy - POMOCY!!
PostNapisane: 2 wrz 2011, o 10:05 
Offline

Dołączył(a): 1 wrz 2011, o 11:48
Posty: 2
Lokalizacja: Jasło
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: podejrzenie konfliktu rzepkowo-udowego lub udowo-piszczelowego
Witam wszystkich,
Zalogowalam sie na tym forum niedawno, gdyz uznalam go za jedyny pozostaly mi ratunek. Od 2.5 roku mam problemy z kolanami i zaden lekarz nie ma pojecia co moze mi dolegac. mialam rezonans, artroskopie (male zwyrodnienie - przerost fald maziowych) i rozne inne badania. wszystko jest dobrze, a kolana bardzo bola. max spacer- 30 min po czym musze odpoczywac kilka godz.
Podejrzewam, ze przyczyna tego bolu nie tkwi w kolanach, ale pietro wyzej (biodra) lub nizej (stopy). Oczytalam sie duzo na moj temat w internecie i wszystko wskazuje na konflikt rzepkowo-udowy lub udowo-piszczelowy. Mowilam o tym jednemu lekarzowi, ale on zminil temat i nie chcial nawet mnie wysluchac.
Dlatego bardzo prosze o pomoc w znalezieniu jakiegos specjalisty, ktory moglby mi cos na ten temat powiedziec. Moze ktos z Was wie cos na ten temat..?
Bardzo prosze...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konflikt rzepkowo-udowy - POMOCY!!
PostNapisane: 2 wrz 2011, o 12:49 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2011, o 10:46
Posty: 55
Lokalizacja: Polska B
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: RTG- lateralizacja rzepek;
MRI - IIst. chondro;
Jak jesteś z Jasła z tego co piszesz to jest z woj. podkarpackiego. Ze słyszenia wiem coś na temat szpitala w Rudnej Małej pod Rzeszowem. Może tam spróbuj?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konflikt rzepkowo-udowy - POMOCY!!
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 11:16 
Offline

Dołączył(a): 1 wrz 2011, o 11:48
Posty: 2
Lokalizacja: Jasło
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: podejrzenie konfliktu rzepkowo-udowego lub udowo-piszczelowego
Bardzo dziekuje za porade. Tez slyszalam, ze to bardzo dobry szpital. Tam tez mialam robiona artroskopie. Ponad rok jezdzilam do dr Bieleckiego. Bylam bardzo zawiedziona. Lekarz przyjmowal pacjentow w trzech pokojach na ta sama godz. Takze w czasie wizyty wchodzil i wychodzil do mnie, wiec z pewnoscia nie mogl mnie dokladnie ocenic. za kazdym razem przypisywal mi wit C, A i E, albo przeciwbolowe( ktore w ogole nie pomagaja) i kazal przyjechac za 6 tyg. i tak caly czas. na ostatniej wizycie powiedzial, ze taka moja uroda,albo ze wszystko wyolbrzymiam i przesadzam, kiedy ja ledwo doszlam z auta do jego gabinetu. w ogole nie traktowal mnie powaznie i smial mi sie w twarz.
Zdecydowanie odradzam dradzam tego lekarza !! Nic nie robil w kierunku rozwiazania mojego problemu,tylko odsylal mnie z witC i kazal przyjechac do kontroli. A ja tak jezdzilam z nadzieja i zostawialam mu swoje pieniadze.
Od tamtego czasu zaczelam sie leczyc w Jasle u dr Hombescha. Moze nie jest takim specjalista jak dr Bielecki ale jego podejscie do pacjenta i starania sa naprawde godne pochwaly. Zleca mi wszelkie badania, ale narazie nic.

Dlatego chcialabym, zeby ktos mi polecil jakiegos specjaliste od medycyny sportowej, ktory bedzie sie bardziej orientowal na temat konfliktu rzepkowo-udowego.

Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konflikt rzepkowo-udowy - POMOCY!!
PostNapisane: 20 gru 2013, o 00:09 
Offline

Dołączył(a): 22 lis 2013, o 23:05
Posty: 4
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: lateralizacja rzepki
\oslabiony miesiec czworoglowy
Polecam Ci bardzo bardzo ale to bardzo dobrego specjaliste! dr. Tomasz kozieł zajmujący się na codzien tylko i wylącznie kolanami. ortopeda.chirurg ( mozesz o nim poczytac , godny polecenia lekarz)rowniez poszlam do niego z polecania. wczesniej leczylam sie u ortopedy który lekcewazyl moje dolegliwosc, na pytania nie chetnie odpowiadal... uznalam ze dr Koziel jest ostatnia deska ratunku ( gdy wczesniej slyszalam z wiekiem przejdzie,niech sie pani nie martwi - gdy kolano boli. ) juz na pierwszej wizycie u dr Tomasza zostalam zdiagnozowana konflikt rzepkowo-udowy w 2 kolanach. narazie boli jedno. dostalam skierowanie na rtg rzepek z pozycji merchanta po tym zostane skierowana na operacje lub rehabilitacje w zaleznosci na co bede sie kwalifikowac, moj bol trwa od okolo 2 lat, nic milego. widze ze duzo osob ma ten problem.... ( wczesniejsi ortopedzi mowili ( prosze isc do specjalisty my nie wiemy co jest) wtedy mysle a kim Pan\Pani jest jak nie specjalista) no przepraszam ale ide place za wizyty a zostaje odeslana!


dr Koziel przyjmuje tylko prywatnie 150zl\wizyta
( ja bylam pol godziny zbadal moje noogi( niemile i bolesne) ale da sie wytrzymac) lekarz zadawal mi pytania pytal co jest a nie ja jemu....zaskoczyl mnie, mily, kulturalny, obejrzal dokladnie rezonans pokazal mi zdj gdzie tkwi problem,narysowal moje kolano) naprawde szczerze polecam !!

przyjmuje w Siedlcach. Centrum ul. niedziałka
Warszawa Avi Bobrowiecka 1
i w Legionowie Lux Med

warto dojechac nawet 200-300 km napewno pomoze !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL