forum o naszych kolanach

Teraz jest 29 mar 2024, o 01:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zanim wyślesz pytanie...
PostNapisane: 14 sie 2010, o 14:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2009, o 16:43
Posty: 1065
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Zm. zwyrodnieniowe
Chondromalacja III-IV
Boczne przyparcie rzepki
Reaktywne zapalenie stawów (?)
Zanim wyślesz pytanie do tego działu
  • zastanów się, czy nie powinieneś zadać go lekarzowi.
    Ten dział, jak i całe forum służy wymianie doświadczeń pacjentów, ale czasami jest mylony z działem porad lekarskich. Chcemy sobie pomagać, jednak pamiętaj proszę, że uczestnicy tego forum nie są lekarzami.
  • Sprawdź czy nie ma działu, który bardziej trafnie będzie dotyczył Twojego problemu. Postaraj się, aby tytuł postu był konkretny i jak najlepiej oddawał jego treść, np. "Rehabilitacja w chondromalacji", "Problemy po przeszczepie chrząstki", itp. Jeśli masz kilka problemów, być może warto rozpocząć kilka wątków o różnych tematach.
    Posłuży to lepszemu uporządkowaniu i łatwiejszemu wyszukiwaniu informacji. Jeśli stworzysz wątek "Moje kolano" i poruszysz w nim 5 różnych problemów będą one trudne do odnalezienia dla zainteresowanych użytkowników, czy do wypowiadania się na każdy z nich.
    Oczywiście takie segregowanie tematów nie zawsze jest łatwe, czasem jeden post pasuje do kilku działów. Jednak zachęcam, aby mieć te sprawy na względzie :-).

    Dział "Mój problem, moje doświadczenia" jest założeniu działem ogólnym, służącym do umieszczania postów, które nie pasują nigdzie indziej, mają charakter ogólny lub opisują bardzo złożone problemy. Można tutaj opisać historię swoich przejść, ale jeśli mamy konkretne sprawy wrzucajmy je do innych działów/wątków i w miarę możliwości opisujmy pojedyncze problemy.

_________________
Pomożesz innym dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniami. Zacznij od działu "Gdzie się leczyć". On jest najważniejszy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zanim wyślesz pytanie...
PostNapisane: 20 lip 2012, o 19:23 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2012, o 19:15
Posty: 5
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Mam problem z kolanami, chyba mam chondromalację chrząstek
Hej szukam kogos kto ma zdiagnozowana chondromalacje kolan, chrzastek, chodze do lekarza zapisuje rozne preparaty, zabiegi ale bol dalej nie przechodzi i chcialabym sprawdzic czy ktos ma takie same objawy jak ja przy tym schorzeniu, czekam na wiadomosc zeby pogadac ccoloss@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL