forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 16:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Operacja metodą Hausera
PostNapisane: 5 maja 2011, o 12:44 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2011, o 11:10
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Nawykowe zwichniecie rzepki.
Witajcie! Mam nawykowe zwichnięcie rzepki. Bede mial operacje transpozycji przyczepu guzowatosci piszczeli wgHausera. Czy ktos wie na czym polega ten zabieg, a moze ktos mial, ile trwa okres powrotu do zdrowia. Zabieg bede mial wykonywany w Krakowie prywatnie (Scanmed lub Medicina) przez dr.Golde. Prosze o informacje jakies! Proszę! Moje GG 5772212


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Operacja metodą Hausera
PostNapisane: 9 maja 2011, o 00:06 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2011, o 23:55
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Witam. Zabieg ten jest podobno robiony w bardzo prosty sposób. Wycinają ci dwa kawałeczki piszczela, jeden w którym przyczepione są wiązadła a drugi trochę bardziej do środka kolana i po prostu je zamieniają miejscami. Przyczepiają je małą śrubką i ma się zrastać. Wiązadła poboczne funkcjonują wtedy trochę bardziej ukośnie co ma powstrzymać rzepkę przed ponownym zwichnięciem. Tak mniej więcej tłumaczył mi to właśnie dr Gołda, który przeprowadzał u mnie ten zabieg miesiąc temu. Pełny powrót do zdrowia trwa w tym przypadku podobno 3-4 miesiące. Ja aktualnie rozpocząłem rehabilitacje i zaczynam stawać na tej nodze. Mam nadzieję, że pomogłem. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to pisz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Operacja metodą Hausera
PostNapisane: 2 sie 2011, o 20:32 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2010, o 16:32
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Witam wszystkich .Lekarz u mnie w świętokrzyskim poinformował mnie że jest możliwość wymiany mojej dziurawej rzepki na implant rzepki .Chciałam zapytać czy miał ktoś wymienianą rzepkę bo w internecie nie mogę nic znależ , proszę o odpowiedz.
Witajcie.Ja taki zabieg miała przeprowadzony 15 lipca .Jestem po operacji 3 tydzień bez obciążania nogi .Mam pytanie do 3lvis aby napisała ,jakie są etapowo postępowania co do tej nogi bo ją napewno już przechodził[ła] jeszcze nie byłam na wizycie kontrolnej i ciekawi mnie jak to wszystko będzie przebiegało.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL