forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 16:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dr Wojciech Zbiewski (WSDZ na Kopernika, ENEL- med; Warszawa)
PostNapisane: 12 cze 2010, o 11:30 
Offline

Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 21:32
Posty: 178
Lokalizacja: warszawa
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Pęknięta łąkotka przyśrodkowa w kolanie lewym, przerosnieta blona maziowa w obu kolanach, przyparcie rzepki w prawym kolanie. (Wyleczone)
Młodzieńcze Idiopatyczne Zapalenie Stawów
Inne informacje: 3 dawki Synviscu
11.2010- artroskopia prawego stawu kolanowego (podcięcie troczków, wycięcie fałdu i shaving błony maziowej)
10.2012- artroskopia lewego stawu kolanowego (zszycie łąkotki przyśrodkowej, wycięcie fałdu błony maziowej)
Jest to dosc dobry lekarz i wielu kolanowcow z warszawy za pewne mialo z nim stycznosc. Piszcie swoje opinie na jego temat.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dr Wojciech Zbiewski (WSDZ na Kopernika, ENEL- med; Warszawa)
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 17:01 
Offline

Dołączył(a): 19 sie 2009, o 12:58
Posty: 24
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Boczne przyparcie rzepki oba kolana. Kolano Kinomana.
Ja mam średnia opinie o tym lekarzu. Byłam na kilku wizytach u niego w Enelmedzie i mój maż tez. Poszliśmy z polecenia z bardzo pozytywnym nastawieniem. Moje wrażenia: slaby kontakt, Dr nic nie tłumaczy, wszystko musiałam wyciągać z niego na sile. Mojego męża bez żadnych wyjaśnień i żadnego obejrzenia jego nogi skierował od razu na operacje - choć wcale nie ma on jakiegoś strasznego stanu kolan. Dr Zbiewski nawet nie obejrzał naszych kolan na żywo. Nawet nie wstał zza biurka (w ciągu kilku wizyt a nie jednej). Dlatego trudno mi ocenić go jako specjalistę. Na pewno ma wiedzę ale ja bym nie poszła do niego na operacje. Za slaby kontakt za mało informacji, opcji wyboru, zrozumienia. Żeby chociaż człowiek zrozumiał dlaczego ma mieć ta operacje. Mam wrażenie ze on wszystkich jak leci kieruje na rehabilitacje na wszystko i na wszelki wypadek na operacje. I ze mu się nie chce za bardzo już pracować.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dr Wojciech Zbiewski (WSDZ na Kopernika, ENEL- med; Warszawa)
PostNapisane: 14 sie 2012, o 13:12 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2012, o 12:25
Posty: 12
Typ użytkownika: Sympatyk
Mój problem: LEWE :2 lata męki, zapalenie ciała hoffy, artroskopia na boczne przyparcie, problemy po, skręcenie, i po 4 miesiącach od skręcenia operacja ... w trybie pilnym ( MM i WKP)
Witam :)
Do doktora Zbiewskiego chodzę do WSDZ na Kopernika. Polecam go, jest to lekarz chociaż mało kontaktowy, to bardzo doświadczony i ma wiedzę przede wszystkim . Leczę się u niego od roku na ból kolana lewego. W sumie długo by opowiadać, ale o samym lekarzu. Postawił diagnozę dotykając i jedynie patrząc na kolano. A żeby potwierdzić to moja koleżanka ma , znaczy już nie bo jest po 2 artroskopiach.. to diagnozę postawił jej tak samo na podstawie wywiadu. Na potwierdzenie zrobił usg.
Jest konkretny, miły, trochę małomówny jednak naprawdę go polecam. Nie długo będę miała skierowanie na operacje, ale jestem po półrocznej rehabilitacji. Więc nie skierował mnie na operacje dlatego żeby mieć mnie z głowy, tylko żeby mi pomóc ;)
Pozdrawiam i polecam doktora Zbiewskiego


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dr Wojciech Zbiewski (WSDZ na Kopernika, ENEL- med; Warszawa)
PostNapisane: 3 lip 2013, o 19:29 
Offline

Dołączył(a): 3 lip 2013, o 19:23
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: 10.01.2012 - artroskopia (przycięcie troczków przyśrodkowych i wycięcie fałdu błony maziowej), nawykowe zwichnięcie rzepki kolana lewego, nieprawidłowy tor ruchu rzepki, rekonstrukcja MPFL, troczków przyśrodkowych i plastyka kolana.
Mam całkiem dobre zdanie o dr. Zbiewskim.
Leczę się u niego już ponad 2 lata w WSDZ na Kopernika. Trafiłam do niego po zwichnięciu rzepki we wrzesniu 2011r. Po obejrzeniu RTG i wypisu ze szpitala, skierował mnie na resztę badań (rezonans magnetyczny i USG). Po pół roku przeszłam pierwszą artroskopie (wycięcie fałdu błony maziowej i przycięcie troczków). Faktycznie na początku był bardzo małomówny, ale odpowiadał na wszystkie zadane pytania nawet te najgłupsze. Moja pierwsza wizyta u niego trwała u niego okolo 30 min. to raczej dość długo gdyż inni wychodzili po 5 min. Dziś (po kilkukrotnym zwichnięciu rzepki) jestem po rekonstrukcji MPFL. Mimo że byłam tylko 4 dni na oddziale to dr.Zbiewski przychodził do mnie codziennie pytał sie jak się czuje, często żartował, opowiadał suchary (xD) i podnosił na duchu. Nawet wioząc na zmianę opatrunku nucił sobie piosenkę o wilcy i owcy xDD
Widać że dr. chce pomóc pacjentowi, a nie odbębnić robotę i pójśc do domu :D Śmiem nawet powiedzieć że jest lekarzem z powołania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dr Wojciech Zbiewski (WSDZ na Kopernika, ENEL- med; Warszawa)
PostNapisane: 3 lip 2013, o 22:59 
Offline

Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 21:32
Posty: 178
Lokalizacja: warszawa
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Pęknięta łąkotka przyśrodkowa w kolanie lewym, przerosnieta blona maziowa w obu kolanach, przyparcie rzepki w prawym kolanie. (Wyleczone)
Młodzieńcze Idiopatyczne Zapalenie Stawów
Inne informacje: 3 dawki Synviscu
11.2010- artroskopia prawego stawu kolanowego (podcięcie troczków, wycięcie fałdu i shaving błony maziowej)
10.2012- artroskopia lewego stawu kolanowego (zszycie łąkotki przyśrodkowej, wycięcie fałdu błony maziowej)
No coz.. Ja przez 2 lata tez myslalam ze jest dobrym lekarzem... Po 2ch latach leczenia powiedzial ze mam sobie poszukac innego lekarza a kolano ktore operowal nadal bolalo. Wlasnie zakonczylam 1,5letnie leczenie w Carolina Medical Center i mam mega porownanie. Oba kolana zostaly wyleczone pod wzgledem ortopedycznym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dr Wojciech Zbiewski (WSDZ na Kopernika, ENEL- med; Warszawa)
PostNapisane: 7 lip 2013, o 21:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2009, o 16:43
Posty: 1065
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Zm. zwyrodnieniowe
Chondromalacja III-IV
Boczne przyparcie rzepki
Reaktywne zapalenie stawów (?)
Ags, to napisz więcej, co się u Ciebie działo w tym czasie i jak się teraz czujesz (niekoniecznie w tym wątku). Cieszę się bardzo, że odniosłaś sukces :-).

_________________
Pomożesz innym dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniami. Zacznij od działu "Gdzie się leczyć". On jest najważniejszy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dr Wojciech Zbiewski (WSDZ na Kopernika, ENEL- med; Warszawa)
PostNapisane: 18 wrz 2019, o 13:58 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2019, o 13:57
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Myślę, że najlepiej o lekarzu świadczy, jak zachowuje się nie w prywatnych lecznicach, ale w publicznej służbie zdrowia.
Los pokarał mnie tym "lekarzem" w szpitalu dziecięcym na Kopernika po złamaniu nogi.
Z takim przypadkiem się jeszcze nie spotkałem. Lekarz nie udziela informacji. Podczas wizyty siedzi naburmuszony, a na pytania nie odpowiada. Kilka razy zaczął nawet krzyczeć na mnie, że śmiem zadawać pytania.
Tragedia!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL