forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dr Jackowiak
PostNapisane: 23 lut 2011, o 11:47 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2011, o 23:46
Posty: 4
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
W 100% nie poelacm tego lekarza, strasznie nie przyjemny. Co chcwilę pytał się mnie, które to kolano było operowane mimo tego, że blizna jest widoczna. Nie potrafił się też przyznac do swojego błędu. Dodatkowo moja historia choroby + zdjęcie zniknęły ze szpitala i nie moge ich odzyskac więc tym bardzej jest cos dla mnie nie tak. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dr Jackowiak
PostNapisane: 7 sty 2012, o 11:21 
Offline

Dołączył(a): 4 sty 2012, o 11:19
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Konflikt udowo- rzepkowy
Nie mogę zgodzić się z powyższą wypowiedzią. Prawdą jest, że Dr Jackowiak jest jak niedźwiedź (w okresie snu zimowego), ze syndromem kota na pustyni (nie ogarnia kuwety) stąd może zagubienie historii choroby, zdjęć. Leczę moje kikuty u niego od 2005 roku i mimo pewnych jego charakterystycznych zachowań (wymienionych wyżej) oraz ceny za wizytę w prywatnym gabinecie to nie mogę narzekać. Jak po zastrzykach moja noga zwiększyła swoją objętość dwukrotnie to nie odwlekał wizyty na następny dzień, a kazał natychmiast zgłosić się do niego do szpitala. Może to też przez moje zachowanie lekarz ma do mnie taki stosunek, rzadko zdarzają się pacjenci którzy mówią coś typu "a tego gwoździa to potem dostane?", "bo wstałam z krzesła, pstrykło i już tak cały czas pstryka", "a zamiast tej maści to mogę używać 'końską'?" i wiele innych z których pewnie do dzisiaj ma ze mnie ubaw. Ja polecam tego lekarza w 100%!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL