forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 23:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: dr Piotr Wiśniewski
PostNapisane: 8 paź 2010, o 17:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010, o 21:51
Posty: 40
Lokalizacja: Puck nad wodą
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: chondromalacja
Więc tak jak wcześniej mówiłem byłem w końcu na wizycie u tego lekarza w klinice Swiss Med. Cena wizyty 120 zł. Pierwszy raz byłem u niego i powiem wam że na pewno będę korzystał nie raz. Podejście ma do pacjenta pierwsza klasa. Trzymał mnie godzinę i badał moje kolana wzdłuż i wszerz. Pytał się czy boli kiedy naciskał na rzepkę. Sprawdzał ruchliwość stawu. Chrupanie itp sprawy. Po oględzinach wszystkich wyników badań powiedział mi że pomimo moich dolegliwości moje kolana są w dobrej kondycji. To co mnie zdziwiło najbardziej to pytanie w jakiej branży pracuje i na czym polega moja praca. Kiedy dowiedział się gdzie pracuje (chłodnictwo i arktyczne temperatury) szybko powiedział mi abym zmienił robotę. Bóle które odczuwam nie są wynikiem przetrenowania w kolanach pomimo chondromalacji tylko wynikiem mojej pracy. Wilgotne środowisko a także szybkie skoki temperatury robią swoje i działają destruktywnie. Zalecił pływanie oraz jazdę na rowerze bez szaleństw na spokojnie. Przepisał mi Flexus, kuracja przez 3 miechy i zalecił kontrolę po kuracji. Bardzo chwalił spożywanie Animal Flex oraz innych specyfików. Co mogę dodać jeszcze hmm nie zastanawiać się tylko walić do dr Wisniewskiego:)
Polecam z czystym sumieniem tego lekarza.

_________________
"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić...."
"Wiedzieć, że się wie, co się wie i wiedzieć, że się nie wie, czego się nie wie - oto prawdziwa wiedza..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dr Piotr Wiśniewski
PostNapisane: 16 mar 2011, o 23:30 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2011, o 22:21
Posty: 7
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: kolano lewe-2 x Acl,4 x Artro,2x łąkotka boczna.
A ja bym na temat P.Wiśniewskiego daleki byłbym od zachwytu o tyle o ile wizyty u niego są pozytywne i fachowiec jest dobry chociaż małomówny wszystko trzeba wyciągać o tyle sam zabieg daleki od ideału i to nie tylko moja opinia.Kasa kasa kasa to niestety dla niego najbardziej istotne pacjent na drugim miejscu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL