forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 12:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: piontek rehasport
PostNapisane: 16 sty 2014, o 06:22 
Offline

Dołączył(a): 16 sty 2014, o 04:50
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Bylem na wizycie z wiezadlem acl aby zasiegnac jakiejs dodatkowej opinii. Wizyta w gabinecie u tego pana, to chyba trochę nieporozumienie... mowi jakby sam do siebie, co chwile jakies telefony, a już szczytem wszystkiego bylo jak sobie z gabinetu gdzies wyszedł ! Kompletna ignorancja i brak poszanowania czasu pacjenta. ogolnie niczego sie nie dowiedzialem, odniosłem wrażenie że jestem troche nieproszonym gościem. Doktor poradzil aby poczytac jakas strone internetowa czy cos innego gdzie on cos tam napisal (?!). Ja stracilem 180 zł doktor i spolka zarobili. Zajęło to wszystko może 10 minut.
Doktor stara sie byc niby uprzejmy choc widac ze i to nie za bardzo mu sie to udaje i jest to chyba wymuszone zachowanie.
Wydawalo mi sie ze rehasport zapewni mi leczenie na wysokim poziomie. Byc moze zmyliło mnie to to ze tak drogo sobie licza ? ze chwala sie zdjeciami roznych znanych osob/sportowców ktorych lecza? Równiez nierozważnie sie zasugerowałem opiniami na stronie znanlekarz. Domyslam się ze doktor tam oplaca swoj profil, stad jest promowany. niestety nie można wystawić mu "odpowiedniej" oceny z tego powodu ze jest moderowany. W kazdym badz razie odradzam placowke i doktora.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL