forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 14:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: prof. Tadeusz Trzaska
PostNapisane: 12 gru 2010, o 20:44 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2010, o 20:12
Posty: 5
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Złamanie kłykcia przyśrodkowego; nieprawidłowy zrost z późniejszą osteotomią całego kłykcia; usunięcie łąkotki przyśrodkowej- w przygotowaniu na przeszczepy
jeżeli szukacie bardzo dobrego ortopedę w Poznaniu to polecam prof. Tadeusza Trzaskę. Pracuje w Klinice Grunwaldzkiej, Endomedicalu na Chwaliszewie oraz w jakimś szpitalu publicznym, gdzie miałem mieć jedną z operacji (na Szwajcarskiej?). Za wizytę bierze 120-150 zł. Na wizyte czeka się ok 2 tygodni. Człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Świetny rzemieślnik z powołania. Naprawdę robi co może, ale niestety wiadomo jaki jest burdel w szpitalach. Może nie jest zbyt wygadany, do przesady uprzejmy, ale ma być skuteczny.
Profesor uratował moje kolanko przed endoprotezą. Miałem zmiażdżony staw kolanowy ze złamanym kłykciem przyśrodkowym kości udowej. Niestety motocyklistów nie lubią w szpitalach i zamiast operacji miałem to wrzucone w gips. Oczywiście kłykieć był przesunięty o prawie dwa centymetry i tak też się zrósł. Oczywiście praktycznie całkowita blokada kolana. Zjeździłem pół Polski, żeby poszukać fachowca, który zroi osteotomię tego kłykcia i ustawi go na swoje miejsce. Trafiłem jeszcze na konsylium lekarzy do Gdańska, gdzie w gratisie totalni zmasakrowali mi łąkotkę uruchamiając na siłę tak sfatygowane kolano podczas artroskopii (nie wiem za co Mazurkiewicz ma tytuł profesora, że tego nie przewidział). Profesor Trzaska, jako jedyny podjął się tej ryzykownej operacji. Rok od tej operacji bez problemu jeżdżę na rowerze. Niestety z racji tego, że noga była całkowicie sztywna przez prawie pół roku, nie uzyskałem jeszcze pełnego wyprostu i zgięcia (przykurcze). W wakacje mam planowany przeszczep łąkotki i myślę, że sobie pobiegam za rok :]
Po tym wszystkim uściskam profesora


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: prof. Tadeusz Trzaska
PostNapisane: 10 mar 2011, o 12:23 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2011, o 10:38
Posty: 14
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: krótko: 3 x ACL, bez łąkotek, ponoć bez chrząstki, dwa razy skrobanie rzepki i gronkowiec szpitalny w gratisie itp.
Klinika Endoskopowa Chwaliszewo dr Trzaska i dr Spichalski...warto sprawdzić!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: prof. Tadeusz Trzaska
PostNapisane: 14 sty 2012, o 22:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2012, o 16:55
Posty: 75
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Inne informacje: gdy się ma tylko młotek większość rzeczy wygląda jak gwoździe
profesor Tadeusz Trzaska - super specjalista, miałem okazję leczyć swoje kolana pod jego okiem w szpitalu w Puszczykowie - kiedyś był tam ordynatorem. polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL