forum o naszych kolanach

Teraz jest 19 mar 2024, o 04:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Problemy po zastrzyku Synocrom Forte
PostNapisane: 2 gru 2014, o 20:48 
Offline

Dołączył(a): 23 wrz 2013, o 15:14
Posty: 159
Lokalizacja: Łódzkie.
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Przyparcie boczne rzepki, niestabilność rzepki, pęknięcie chrząstki. Podwichnięcie rzepki. Przykurcz mięśni.
paooolka napisał(a):
mija właśnie 24h od zastrzyku a obrzęk kolana nie zmniejsza się, jest też bolesne - macie może jakieś rady?


Koniecznie udaj się do lekarza, wygląda to na źle podany zastrzyk.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problemy po zastrzyku Synocrom Forte
PostNapisane: 3 maja 2015, o 16:57 
Offline

Dołączył(a): 3 maja 2015, o 16:30
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: zm zwyrodnieniowe
witam,5 dni temu otrzymałam synocrom forte w staw kciuka nie tak jak wszyscy w kolano , ból był nie do opisania ,po wyjściu zrobiło mi się słabo, lekarz wstrzyknął prawie całą ampułkę ,dłoń miałam opuchniętą jeszcze przez trzy dni ,tak jakby było go za dużo i nie wiedział gdzie ma się podziać ,raz opuchlizna była pod nadgarstkiem , później na zewnętrznej stronie dłoni przesuwając się w stronę małego palca.Po zastrzyku cały dzień ból był nie do wytrzymania , przesiedziałam okładając lodem , wieczorem nie wytrzymałam bojąc się ,że coś jest nie tak udałam się do pogotowia , tam otrzymałam tylko przeciwbólowy i kazano mi udać się do ortopedy .Wizytę mam za 2 dni ręka dalej boli i nie wyobrażam sobie iść do pracy. Większość z was pisze że podanie było prawie bezbolesne u mnie już przy podawaniu ból był ogromny , martwię się ,że coś poszło nie tak , dlaczego odczuwam po tylu dniach dyskomfort przy prostych czynnościach, a miało być lepiej :cry:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problemy po zastrzyku Synocrom Forte
PostNapisane: 15 lip 2017, o 18:03 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2017, o 17:52
Posty: 6
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Suplementacje podawał mi doświadczony ortopeda, rezultat .... Kolano nie opuchnięte , niebolące . Po 24 h normalnie funkcjonowałem naturalnie bez szaleństwa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problemy po zastrzyku Synocrom Forte
PostNapisane: 21 sie 2017, o 23:22 
Offline

Dołączył(a): 21 sie 2017, o 23:06
Posty: 3
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
9 h po iniekcji Hialurom Hondro. Podanie bolesne ale przeżyłem teraz ból sie wzmógł i jest okrutny nie mogę ruszać noga zastanawiam się jak go przeżyć. Biorę apapy a poważnie zastanawiam się nad wizytą w Sor. Tatuaże tak nie bolały jak zastrzyk w kolano. :( Cierpie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problemy po zastrzyku Synocrom Forte
PostNapisane: 22 sie 2017, o 21:45 
Offline

Dołączył(a): 21 sie 2017, o 23:06
Posty: 3
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Już prawie 24h minęły a ból cały czas męczy w niezmienionej postaci (kolano nie jest rozgrzane ani zaczerwienione, jest lekko opuchnięte i bardzo boli pod rzepką od zewnątrz poniżej miejsca wykonania zastrzyku w okolicy stawowej przy dotyku i ruchu, nie mogę prawie chodzić.
Dzisiaj byłem u innego ortopedy ale niestety wmawiał mi że to uraz wewnętrzny po skręceniu lub stłuczeniu bo jest brak pełnego zgięcia kolana i coś je blokuje, co jest nonsensem (wyjaśniłem że miałem wykonaną artroskopię 7 tygodni temu, a wczoraj iniekcję z kwasu hialuronowego), wysyła mnie na MRI, z czego nawet się cieszę bo zobaczę w jakim stanie jest moje kolano po artroskopii. Dalej czekam kiedy ból ustąpi i na konsultację u ortopedy, który wykonywał zastrzyk. Chyba, że macie jakieś inne pomysły co robić. :cry:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problemy po zastrzyku Synocrom Forte
PostNapisane: 23 sie 2017, o 09:52 
Offline

Dołączył(a): 9 maja 2017, o 06:45
Posty: 106
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Ja po zastrzyku mialam podobne objawy. Musiałam dwa dni chodzić o kulach. Dostawalam Paracetamol. Spróbuj kolano chlodzic, mi pomogło trochę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problemy po zastrzyku Synocrom Forte
PostNapisane: 23 sie 2017, o 10:41 
Offline

Dołączył(a): 21 sie 2017, o 23:06
Posty: 3
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Dzięki za odpowiedź i pomysł. Minęły dwa dni i dzisiaj czuję, że ból troszeczkę się zmniejszył a więc jest szansa, że idzie w dobrą stronę.
Nucia12 czy ty miałaś 3 iniekcje czy tzw one shot ? U mnie był jeden silniejszy zastrzyk, może to też jest powodem, że bardziej zagęszczony preparat powoduje większy i dłużej utrzymujący się ból?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problemy po zastrzyku Synocrom Forte
PostNapisane: 23 sie 2017, o 13:09 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2017, o 17:52
Posty: 6
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Dyskomfort podania można zdecydowanie zmniejszyć podając przedtem znieczulenie / linocaine / Jestem po trzecim zastrzyku synocom forte i za każdym razem zero jakiegokolwiek bólu po podaniu , po za ograniczonym ruchem przez pierwszą dobę . Lekarz zalecił mi tez delikatne rozmasowywanie rzepki i maziówki . Za każdym razem suplementacje podaje doświadczony ortopeda / sportowy /


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problemy po zastrzyku Synocrom Forte
PostNapisane: 23 sie 2017, o 20:52 
Offline

Dołączył(a): 9 maja 2017, o 06:45
Posty: 106
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Też miałam ten jeden mocniejszy. Ból podczas wstyrzykiwania nie do opisania. Miałam znieczuuloną tylko skórę. Lezalam 5 dni w szpitalu (żeby zastrzyk był na NFZ) i właśnie dostawalam Paracetamol i okłady żelowe.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL