forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 16:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: LITOZIN FORTE
PostNapisane: 19 sie 2010, o 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010, o 21:51
Posty: 40
Lokalizacja: Puck nad wodą
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: chondromalacja
Obrazek


Łagodzi dolegliwości stawowe. Zmniejsza ból i zwiększa ruchomość w stawach. Preparat zawiera aktywną substancję GOPO.

Skład: Jedna kapsułka zawiera: 750 mg proszku otrzymanego ze specjalnej odmiany dzikiej róży (Rosa canina) o gwarantowanej wysokiej zawartości galaktolipidu GOPO (minimum 195 ug GOPO w chwili produkcji) oraz żelatynę.

Opis preparatu: Preparat jest wynikiem wieloletniego skandynawskiego projektu badawczego, który potwierdził jego unikalne właściwości. Aktywną substancją preparatu jest GOPO (galaktolipid zawarty W specjalnej odmianie dzikiej róży (Rosa canina), z której otrzymywany jest LitoZin Forte.

Zastosowanie: LitoZin Forte to preparat pomocny w dolegliwościach stawowych związanych ze zmianami zwyrodnieniowymi i reumatycznymi. Preparat zalecany jest szczególnie osobom, u których zmiany stawowe spowodowane są z procesami zapalnymi, trybem życia przeciążającym stawy, nadwagą lub wiekiem.

Działanie: Obserwacje przeprowadzone na użytkownikach preparatu w Danii i Norwegii wskazują, że preparat LitoZin Forte pomaga w: zmniejszeniu bólu stawów; zwiększaniu ruchomości w stawach; zmniejszaniu ilości przyjmowanych leków przeciwbólowych; łagodzeniu stanów zapalnych. LitoZin Forte poprawia codzienne poruszanie się, między innymi podczas takich czynności jak chodzenie (np. po schodach), siadanie i wstawanie, wkładanie i zdejmowanie garderoby. Preparat redukuje sztywność i ból poranny stawów. Łagodzenie dolegliwości stawowych polepsza jakość życia, poprawia samopoczucie i umożliwia lepszy sen. LitoZin Forte nie wykazuje działań niepożądanych.

Dawkowanie: 2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem. Przez pierwsze 4 tygodnie stosowania preparatu LitoZin Forte zaleca się następujące dawkowanie: 3 kapsułki rano i 3 kapsułki wieczorem.

Więc ja stosowałem te prochy bo generalnie wierze w preparaty na bazie jakiś środków które powstają z roślin które daje nam matka natura a które już od dawna znali nasi przodkowie. Stosowałem i lekka poprawa ale to łączyłem z kolagenem więc sam nie wiem czyja to zasługa. Nie było takiego szału jak w przypadku Cissusa czy Animala ale wydaj mi się że warto bo nic nie tracimy a możemy zyskać.

_________________
"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić...."
"Wiedzieć, że się wie, co się wie i wiedzieć, że się nie wie, czego się nie wie - oto prawdziwa wiedza..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: LITOZIN FORTE
PostNapisane: 9 kwi 2011, o 11:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2009, o 02:45
Posty: 143
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Chondro II/III, lateralizacja rzepek,
artroskopia kolana lewego 2011. Zwyrodnienia "od zawsze", diagnozowana od 2008. Po artro szybkie "postępy" w obrębie kręgosłupa, liczne przepukliny wielo płaszczyznowe. Z górami koniec, na rowerku coraz trudniej...
Oprócz pieniędzy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL