forum o naszych kolanach

Teraz jest 19 mar 2024, o 13:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ANIMAL FLEX
PostNapisane: 14 sty 2011, o 15:42 
Offline

Dołączył(a): 1 gru 2010, o 10:35
Posty: 41
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: rozmiękanie chrząstki,osteofity międzykłykciowe stwierdzone w rtg, usg bez zmian...
Ostatnio często rozmawiam w pracy o kolanach (niestety) i ktoś polecił mi preparat FLEXIT DRINK, z tego co widzę skład zbliżony do Animal Flex. Czy ktoś z forum używał może tego specyfiku? Kolega mówi, że zna kilka osób którym pomógł. Mam też pytanie do używających Animal Flex . Czy poprawa jest dłuższa w czasie czy tylko w czasie kuracji i oczywiscie czy są jakieś skutki uboczne... Z góry dziękuję za informacje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ANIMAL FLEX
PostNapisane: 22 sty 2011, o 15:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010, o 21:51
Posty: 40
Lokalizacja: Puck nad wodą
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: chondromalacja
Generalnie Animala trzeba stosować przez jakiś okres czasu. Wiele osób myśli ze po jednej puszce będzie good a się okazuje że niestety nie i dlatego są narzekania bo nie pomaga. Na początku zalecam dwie puszki a potem miesiąc lub 1,5 miesiąca przerwy i powtarzamy tą samą serię. Potem przerwa minimum 2 miesiące i znowu dwie puszki. Takie zestawienie powinno pomóc. Już na początku po około trzech tygodniach ja poczułem znaczną różnicę i trwa to po dziś dzień nawet jeśli mam przerwę w kuracji. Jest to w 100% produkt bezpieczny z dodatkiem naturalnych składników jak np. olej lniany czy korzeń imbiru. Stosuję to grubo ponad 2 lata i czuję się świetnie. Moim zdaniem nie ma lepszej glukozaminy od Animal Flex`a.

_________________
"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić...."
"Wiedzieć, że się wie, co się wie i wiedzieć, że się nie wie, czego się nie wie - oto prawdziwa wiedza..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ANIMAL FLEX
PostNapisane: 13 kwi 2011, o 21:48 
Offline

Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:35
Posty: 5
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Wg. lekarzy:
-prawe kolano chondromalacja II stopnia zabieg 06.2008
-lewe kolano zabieg 02.2010 i w sumie nie wiem co tam siedzi na wypisie uwolnienie boczne, oraz elektrokolegulacja.
Witam, dziś zamówiłem puchę. Jutro, pojutrze się jej spodziewam i zacznie się szamanko :) Będę tutaj pisać o efektach, a jak będzie lepiej to zakupie jeszcze jedną. A co do Flexa dużo pozytywnych opinii się o nim naczytałem i dla tego się a niego zdecydowałem, ma ciekawy skład, ale co z tego wyjdzie dopiero się przekonam :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ANIMAL FLEX
PostNapisane: 4 maja 2011, o 10:09 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2011, o 10:46
Posty: 55
Lokalizacja: Polska B
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: RTG- lateralizacja rzepek;
MRI - IIst. chondro;
mrous napisał(a):
Witam, dziś zamówiłem puchę. Jutro, pojutrze się jej spodziewam i zacznie się szamanko :) Będę tutaj pisać o efektach, a jak będzie lepiej to zakupie jeszcze jedną. .........


Ja kiedyś zamówiłem na allegro ale wycofałem zamówienie jak zorientowałem się że jedna saszetka to 8 tabletek na raz do zjedzenia :shock: :shock: ........ wiec odstąpiłem.
Jak to z tym jest w końcu w praktyce jeśli chodzi o żołądek i skutki uboczne?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ANIMAL FLEX
PostNapisane: 10 maja 2011, o 07:59 
Offline

Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:35
Posty: 5
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Wg. lekarzy:
-prawe kolano chondromalacja II stopnia zabieg 06.2008
-lewe kolano zabieg 02.2010 i w sumie nie wiem co tam siedzi na wypisie uwolnienie boczne, oraz elektrokolegulacja.
Jem flexa już 3 tyg i efekt jest. Nie bolą mnie już tak kolana, chodzę cały dzień też nie mam problemów, po jeździe na rowerku jest lepiej jak było, kolana tak nie bolą. Nie wiem czy te tabletki odbudowują chrząstkę, czy tylko oliwią moje stawy, ale działają :) Co do tego że jest tam 8 tabletek, ja nie mam z tym problemu. Żołądek nie boli i czuje się świetnie, tylko nie fajnie jeść te tabletki na czczo :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ANIMAL FLEX
PostNapisane: 11 maja 2011, o 15:36 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2011, o 10:46
Posty: 55
Lokalizacja: Polska B
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: RTG- lateralizacja rzepek;
MRI - IIst. chondro;
mrous napisał(a):
Żołądek nie boli i czuje się świetnie, tylko nie fajnie jeść te tabletki na czczo :)


Chyba w piątek zakupię tego Animala jako wspomagacz moich ćwiczeń na poprawę sprawności kolana. Cóż spróbuję...... myśle że warto


Ostatnio edytowano 22 lip 2011, o 19:17 przez szary wilk, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ANIMAL FLEX
PostNapisane: 1 lip 2011, o 15:45 
Offline

Dołączył(a): 1 lip 2011, o 15:38
Posty: 1
Typ użytkownika: Sympatyk
Ludzie, czemu nikt nie sprostuje tego co tu jest wypisywane...
Po koleii:

Animal Flex to nie zadna saszetka do zrobienia roztworu, tylko saszetka z 8 roznymi tabletkami do polkniecia. Chyba niektorzy myla go z jakimis innymi produktami o podobnej nazwie... W aptekach tez raczej nie jest dostepny o ile sie orientuje, a predzej w sklepach z suplementami dla sportowcow. A juz o przepisywaniu Animal Flex jako srodka przeciwbolowego przez lekarza, to pierwszy raz slysze... :)
Niefajnie sie lyka na czczo? :) Moze dlatego, ze na opakowaniu jest napisane, zeby nie lykac na czczo, tylko po posilku? :)
A te przerazenie 8 tabletkami... :) Chyba nie rozumiem problemu... Dlaczego mialby bolec zoladek itp? Chyba zwykle ludzie zjadaja znacznie wieksze porcje, niz te tabletki i jakos daja rade ;)

Co do samego produktu... Jest dobry, sam juz raz kupilem puszke, teraz zjadam druga, po kilkumiesiecznej przerwie. Na pewno nie pomoze na jakies powazne kontuzje, ale smarowanie stawu itd. dziala, dobry srodek i zadnych efektow ubocznych nie odczulem :) Zreszta nie widzialem, zeby ktokolwiek pisal, ze odczul :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ANIMAL FLEX
PostNapisane: 1 sty 2012, o 22:30 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2011, o 14:29
Posty: 14
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: konflikt rzepkowo udowy
Hamtaro napisał(a):
Generalnie Animala trzeba stosować przez jakiś okres czasu. Wiele osób myśli ze po jednej puszce będzie good a się okazuje że niestety nie i dlatego są narzekania bo nie pomaga. Na początku zalecam dwie puszki....


To nic nie daje szkoda pieniędzy. Kilka miesiecy temu zjadłem dwie a uszczupliłem portfel i pewnie w jakimś stopniu osłabiłem wątrobę.
Jak ktoś mieć chcę wygodę dla własnej psychiki to niech spróbuje.

Uważam że działanie takich środków ma charakter marginalny w przypadku naszych problemów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ANIMAL FLEX
PostNapisane: 12 lip 2012, o 08:24 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2012, o 23:03
Posty: 8
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Chondromalacja I-II
Tez zażywam rożne preparaty na bazie glukozaminy. Postanowiłem zrobić sobie badania krwi na reumatyzm przy okazjo zrobiłem sobie na cukier. Z pewnym dziwieniem zauważyłem, że mam podwyższony cukier w porównaniu z okresem kiedy nie zażywałem glukozaminy. Nie jestem pewien, ze to przez glukozaminę ale czy ktoś robił badania jakie mogą być skutki długotrwałego zażywania glukozaminy.? Bo na ulotkach przeważnie zaleca się kilku tygodniowe zażywanie i przerwa ale wielu kolanowców zażywa glukozaminę latami czy robią sobie badania na cukier?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ANIMAL FLEX
PostNapisane: 9 sie 2012, o 13:01 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2012, o 23:03
Posty: 8
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Chondromalacja I-II
Ostatnio nie można kupić Animal flexu z powodu wykrycia salmonelli w nim ale wszedł nowy produkt http://www.sfd.pl/NOWY_PRODUKT!!!_CISSUS__ODN%C3%93W_STAWY,_%C5%9ACI%C4%98GNA,_WI%C4%98ZAD%C5%81A_!!!-t508843.html Czy ktoś to próbował?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL