forum o naszych kolanach

Teraz jest 8 gru 2019, o 20:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: szukam rehabilitanta w Krakowie
PostNapisane: 22 maja 2017, o 11:22 

Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: rozmiękanie chrząstki rzepek i inne ... będzie dobrze :)
czort napisał(a):
- Jeśli w polecanym przez Ciebie "ośrodku" nie wiedzą, kogo zatrudniają, jakie tytuły zawodowe mają ludzie tam pracujący, to mocno zastanowiłbym się nad skorzystaniem z tego ośrodka ...

Czorcie jeden, sam zastanów się nad tym co piszesz! Oczywiście że wiedzą, kogo zatrudniają, i z jakimi cenionymi lekarzami specjalistami konsultują swoich pacjentów!
To są fachowcy z prawdziwego zdarzenia, z tytułem i wieloma certyfikatami potwierdzającymi umiejętności zawodowe. Można się z nimi wszystkimi zapoznać w poczekalni przed wejściem do gabinetu.
Polecam i to z czystym sumieniem. Np. Rehabilitanci tam pracujący świetnie się znają się na rehabilitacji, a praca którą wykonują jest jednocześnie dla Nich wielką pasją. Wiele osób to potwierdza. Ja też.

Ostatnio edytowano 24 maja 2017, o 17:37 przez Agula, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 22 maja 2017, o 14:31 

Typ użytkownika: Sympatyk
Cytuj:
To są fachowcy z prawdziwego zdarzenia, z tytułem i wieloma certyfikatami potwierdzającymi umiejętności zawodowe.

Z tytułem, który nie istnieje. Super!

Cytuj:
Można się z nimi wszystkimi zapoznać w poczekalni przed wejściem do gabinetu.

Ale w jakim celu, skoro taki tytuł zawodowy NIE ISTNIEJE?

Cytuj:
Rehabilitanci tam pracujący znają się na rehabilitacji, a praca którą wykonują jest jednocześnie dla Nich wielką pasją. Wiele osób to potwierdza. Ja też.

Ja wiem na czym się na pewno NIE ZNAJĄ. Nie znają się na tym jaki tytuł zawodowy posiadają, zatem pewnie nie wiedzą jaką szkołę skończyli ... I to potwierdza ich strona.

PostNapisane: 22 maja 2017, o 15:07 

Mój problem: rozmiękanie chrząstki rzepek i inne ... będzie dobrze :)
Czorcie, czy ktoś cię w ogóle pytał o zdanie? NIE. Tytuł zawodowy lekarz jak i mgr rehabilitacji ISTNIEJE!!! To co tu wyżej wypisujesz to kompletne bzdury pisane nie wiadomo w jakim celu.

Proszę moderatora/admina tego forum o interwencje.

PostNapisane: 22 maja 2017, o 22:40 

Typ użytkownika: Sympatyk
Agula

Powtórzę raz jeszcze.

Tytuł "lekarz medycyny", nie istniał, nie istnieje i raczej nie będzie istniał. Jeśli ktoś się nim posługuje, to raczej nie wie jaką skończył uczelnię (może żadnej nie skończył?) i jaki tytuł uzyskał.

Ty widzę masz problemy z czytaniem, czy właśnie jesteś tym lekarzem medycyny ... ? Zanim mi kolejny raz odpiszesz, przeczytaj ze zrozumieniem moje posty.

Pierwsze co, to poproś administratora polecanej przez Ciebie strony o korektę tych BZDUR i weryfikację kompetencji tych "lekarzy medycyny".

PostNapisane: 5 lip 2018, o 00:59 

Ja korzystam z pomocy dr Izabeli Nowaczek, na prawdę polecam. Bardzo miła i dużo mi pomogła! Ale jak coś możecie jeszcze tutaj zajrzeć https://ranking.abczdrowie.pl/s/Rehabil ... rak%C3%B3w

PostNapisane: 3 sie 2018, o 16:22 

Sprawdź tutaj ;) https://ranking.abczdrowie.pl/s/Rehabil ... rak%C3%B3w poszukaj sobie i poczytaj opinie innych pacjentów :) Myślę że szybko kogoś znajdziesz :)

PostNapisane: 28 sty 2019, o 10:19 

Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: kłucie w kolanie
Najlepsza fizjoterapia Kraków jest w Fizjobalance. Chodzę do Pani Ilony od 1,5 roku i jest duża poprawa, zaczęłam nawet chodzić w końcu na siłownie. Co prawda nie mogę wykonywać wszystkich ćwiczeń jakie bym chciała, ale i tak jest spory progres :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]