forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 23:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: szukam rehabilitanta w Krakowie
PostNapisane: 17 lut 2016, o 16:36 
Offline

Dołączył(a): 17 lut 2016, o 16:33
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Pomóżcie. Szukam dobrego rehabilitanta na terenie Krakowa. Mam problemy ze stawem kolanowym – zwyrodnienie. Nie wiem gdzie się udać, będę wdzięczny za każdą szczerą opinie. Lekarz, który mnie do tej pory prowadził to chyba nie lekarz lecz jakiś naciągacz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: szukam rehabilitanta w Krakowie
PostNapisane: 25 lut 2016, o 16:46 
Offline

Dołączył(a): 25 lut 2016, o 16:42
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Polecam PCRF Votum w Krakowie. Mają tam wielu doświadczonych specjalistów i wysokiej jakości sprzęt. Dodatkowo w placówce panuje przyjemna atmosfera, personel jest bardzo pomocny a w razie potrzeby nawet wspiera na duchu. Ośrodek warty polecenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: szukam rehabilitanta w Krakowie
PostNapisane: 3 mar 2016, o 16:03 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2016, o 16:00
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Też szukam dobrego rehabilitanta ale na terenie Łodzi. Czytam wątki na necie i dużo piszą o tym PCRF Votum, podobno placówka warta polecenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: szukam rehabilitanta w Krakowie
PostNapisane: 4 mar 2016, o 08:34 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2016, o 09:46
Posty: 14
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Ja z Krakowa polecam panią Natalię Dąbrowską-świetną fizjoterapeutkę, po drugiej artroskopii chodziłam do niej. Podsyłam ci link do niej, można sie umówić, przez stronę internetową, a do tego jest na prawdę dobra!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: szukam rehabilitanta w Krakowie
PostNapisane: 21 paź 2016, o 20:26 
Offline

Dołączył(a): 21 paź 2016, o 19:06
Posty: 3
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
A ja polecam Anne Borowiecką i wg większość którzy pracują z fizjomedzie http://rehabilitacjafizjomed.pl. Mają bardzo dobrą opinie i cieszę się że trafiłam na takich ludzi w bardzo trudnym dla mnie momencie. Teraz polecam wszystkim, może komuś też pomoże :) Ja miałam tam kilka zabiegów i byłam leczona różnymi metodami także w razie pytań zapraszam też na maila o.malinowska82@op.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: szukam rehabilitanta w Krakowie
PostNapisane: 30 paź 2016, o 13:56 
Offline

Dołączył(a): 30 paź 2016, o 13:49
Posty: 4
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Jeżeli chodzi o prywatny gabinet fizjoterapeutyczny, to ja polecam ten na ul. piwnej, należy on do państwa więcków, tutaj http://www.rehabilitacje.org/ znajdziecie dokładny kontakt, można się nawet przez neta zarejestrować, w zasadzie z dnia na dzień nawet da radę się zapisać, bo mają sporo rehabilitantów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: szukam rehabilitanta w Krakowie
PostNapisane: 7 lut 2017, o 09:44 
Offline

Dołączył(a): 7 lut 2017, o 09:41
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
I'm from New York. I go to Fizjomedu in Krakow, if I live here for business. I treat spine and kneecap - I'm after surgery. I would recommend Fizjomed - diagnosis and rehabilitation at the international level!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: szukam rehabilitanta w Krakowie
PostNapisane: 21 maja 2017, o 15:30 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2009, o 20:45
Posty: 23
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: rozmiękanie chrząstki rzepek i inne ... będzie dobrze :)
Zbyszek.Zieliński napisał(a):
Pomóżcie. Szukam dobrego rehabilitanta na terenie Krakowa. Mam problemy ze stawem kolanowym – zwyrodnienie. Nie wiem gdzie się udać, będę wdzięczny za każdą szczerą opinie.


Proszę bardzo- gabinet rehabilitacji w Nowej Hucie. Polecam.
Rejestracja tel.: 881 933 888 w godz 15-19.30 (pn-pt) oraz w sobotę w godzinach 9.00-13.00

Ponieważ nikt z adminów ani moderatorów na moją usilną prośbę o interwencję w sprawie poniższych, hejterowskich ataków wciąż nie reaguje, w trosce o dobro firmy i osób z nią związanych usuwam dane i adres strony internetowej tego naprawdę pomocnego i szeroko polecanego gabinetu, zostawiam tylko kontakt z nr tel. do rejestracji dla zainteresowanych osób.

Agula


Ostatnio edytowano 24 maja 2017, o 17:33 przez Agula, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: szukam rehabilitanta w Krakowie
PostNapisane: 22 maja 2017, o 11:22 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2009, o 20:45
Posty: 23
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: rozmiękanie chrząstki rzepek i inne ... będzie dobrze :)
czort napisał(a):
- Jeśli w polecanym przez Ciebie "ośrodku" nie wiedzą, kogo zatrudniają, jakie tytuły zawodowe mają ludzie tam pracujący, to mocno zastanowiłbym się nad skorzystaniem z tego ośrodka ...


Czorcie jeden, sam zastanów się nad tym co piszesz! Oczywiście że wiedzą, kogo zatrudniają, i z jakimi cenionymi lekarzami specjalistami konsultują swoich pacjentów!
To są fachowcy z prawdziwego zdarzenia, z tytułem i wieloma certyfikatami potwierdzającymi umiejętności zawodowe. Można się z nimi wszystkimi zapoznać w poczekalni przed wejściem do gabinetu.
Polecam i to z czystym sumieniem. Np. Rehabilitanci tam pracujący świetnie się znają się na rehabilitacji, a praca którą wykonują jest jednocześnie dla Nich wielką pasją. Wiele osób to potwierdza. Ja też.


Ostatnio edytowano 24 maja 2017, o 17:37 przez Agula, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: szukam rehabilitanta w Krakowie
PostNapisane: 22 maja 2017, o 15:07 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2009, o 20:45
Posty: 23
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: rozmiękanie chrząstki rzepek i inne ... będzie dobrze :)
Czorcie, czy ktoś cię w ogóle pytał o zdanie? NIE. Tytuł zawodowy lekarz jak i mgr rehabilitacji ISTNIEJE!!! To co tu wyżej wypisujesz to kompletne bzdury pisane nie wiadomo w jakim celu.

Proszę moderatora/admina tego forum o interwencje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL