forum o naszych kolanach

Teraz jest 29 mar 2024, o 01:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Merchant na śląsku
PostNapisane: 21 kwi 2010, o 23:21 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2010, o 12:23
Posty: 16
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: nie wiadomo co :(
Moje poszukiwania zdjęcia w pozycji Merchanta trwały chyba z dwa tygodnie. Podczas nich obdzwoniłam wszystkie duże szpiale na śląsku z polecanymi oddziałami ortopedyczno-urazowymi. I co ?? Wszędzie mówiono mi, że nie posiadają takiej kasety, aby móc wykonać to zdjęcie. Trafiłam więc do sport-kliniki w Żorach, gdzie wcześniej dzwoniłam 2 razy i za każdym razem rozmawiając z technikiem, upewniałam się, czy aby na pewno wykonują zdjęcie w pozycji Merchanta. Za każdym razem zostałam zapewniona, że oczywiście....i tak po przejechaniu przeszło 60 km w jedną stronę......miła Pani oznajmiła mi, że nie wykonują tego zdjęcia bo NIE MAJĄ ODPOWIEDNICH KASET :x . Dosłownie opadły mi ręce ze zrezygnowania...przestałam wierzyć w jakikolwiek sens mojej walki z chorymi kolanami. Jednak Pani doradziła mi, aby zapytać o to zdjęcie w Rudzie Śląskiej w szpitalu na Goduli. I takim cudem trafilam do miejsca oddalonego od mojego domu o niecałe 10min drogi autem, gdzie WYKONUJĄ te zdjęcie !! A co najważniejsze....tam też nie posiadają odpowiedniej kasety...ale wtedy zjawia się Pani kierownik, która razem z dwiema pozostałymi dziewczynami kombinuje ustawienie, aby wykonać to zdjęcie. Bardzo dziękuję tym Paniom i POLECAM wszystkim ze śląska !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Merchant na śląsku
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 00:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2009, o 02:45
Posty: 143
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Chondro II/III, lateralizacja rzepek,
artroskopia kolana lewego 2011. Zwyrodnienia "od zawsze", diagnozowana od 2008. Po artro szybkie "postępy" w obrębie kręgosłupa, liczne przepukliny wielo płaszczyznowe. Z górami koniec, na rowerku coraz trudniej...
A to heca :lol: .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL