forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 19:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dr. n. med. MACIEJ KRAJEWSKI
PostNapisane: 29 sie 2011, o 21:03 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2011, o 20:39
Posty: 3
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: 11-2008 ZŁAMANIE I ZWICHNIĘCIE RZEPKI - POPRĘG WEBERA I 7 TYGODNI GIPS
07-2009 ZDJĘCIE POPRĘGU
08-2011 BÓLE KOLANA
Witam

w POZNANIU BARDZO MOCNO polecam doktora Macieja Krajewskiego mnie pomógł bezbłędnie, świetny specjalista, gdyby ktoś chciał więcej info zapraszam na stronę :

http://www.krajewski-ortopeda.pl/

odpowiem na ewentualne pytania :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dr. n. med. MACIEJ KRAJEWSKI
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 20:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2009, o 16:43
Posty: 1065
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Zm. zwyrodnieniowe
Chondromalacja III-IV
Boczne przyparcie rzepki
Reaktywne zapalenie stawów (?)
Cześć anytsuj, dziękujemy za polecenie. Może opowiesz nam bliżej na czym polegało leczenie u doktora i w czym Ci pomógł?

_________________
Pomożesz innym dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniami. Zacznij od działu "Gdzie się leczyć". On jest najważniejszy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dr. n. med. MACIEJ KRAJEWSKI
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 22:27 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2011, o 20:39
Posty: 3
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: 11-2008 ZŁAMANIE I ZWICHNIĘCIE RZEPKI - POPRĘG WEBERA I 7 TYGODNI GIPS
07-2009 ZDJĘCIE POPRĘGU
08-2011 BÓLE KOLANA
Po zespoleniu złamanej rzepki przez ponad 7 tygodni miałam gips. po zdjęciu gipsu okazało się że część pętli popręgu była bezpośrednio pod skórą co podczas rehabilitacji, przy zginaniu kolana mogłoby spowodować przerwanie skóry. Po kilku konsultacjach lekarskich (gdzie lekarze załamywali ręce twierdząc że trzeba będzie otwierać kolano) trafiłam do dr. Krajewskiego który po sprawdzeniu zdjęć RTG zrobił mi jak ja to nazywam "bezkrwawą operację" i bez problemu wcisnął mi ten wystający kawałek pętli pod rzepkę, troszkę bolało ale zrobił to takim podstępem, że nawet nie zdążyłam się spiąć co pewnie znacznie ułatwiło mu sprawę :).
Popręg nie przeszkadzał mi więc podczas rehabilitacji co znacznie ułatwiło powrót do zdrowia.
Popręg był zdejmowany z rzepki w szpitalu w Śremie przez dr.Krajewskiego (na NFZ oczywiście), zabieg połączony był z artroskopią, pobyt w szpitalu zminimalizowany do minimum. W dzień przyjęcia wieczorem zabieg, noc w szpitalu, popołudniu następnego dnia byłam już w domu. Warunki i opiekę w szpitalu oceniam na 6+, pielęgniarki pomimo dużego przemiału pacjentów wiecznie uśmiechnięte i bardzo miłe, sale szpitalne po remoncie z dość wysokim jak na szpitale standardem: płaski TV bez konieczności wrzucania 2zł za godzinę, toaleta w każdej sali, elektrycznie sterowane łóżka, no i podejście pielęgniarki , która na dzień dobry wcisnęła mi do ręki przycisk mówiąc że jak tylko będę czegoś potrzebowała to mam dzwonić, opieka rehabilitanta zaraz na drugi dzień po zabiegu a nie tak jak na Kurlandzkiej w Poznaniu gdzie rehabilitant pierwszy raz przyszedł do mnie po tygodniu od operacji i po postawieniu na nogi jak zaczęło mi się kręcić w głowie stwierdził że w końcu w domu i tak nauczę się chodzić z gipsem ....W Śremie anestezjolog znieczulił tylko operowaną nogę, a nie od pasa w dół co przy pierwszej mojej operacji wiązało się z koniecznością nieprzyjemnego cewnikowania. A to wszystko pod okiem dr. Krajewskiego

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL