forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 19:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: fałd podrzepkowy i łokieć tenisisty
PostNapisane: 26 paź 2011, o 19:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2011, o 18:11
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
jeszcze jedno...
kiedy to fałd jest przyczyną bólu to gdzie boli??
lekarz (nr 2) mówi, że gdyby była to wina fałdu to bolałoby mnie gdzie indziej :mrgreen:
proszę, spróbujcie chociaż tak mniej więcej określić. Byłabym wdzięczna :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: fałd podrzepkowy i łokieć tenisisty
PostNapisane: 26 paź 2011, o 20:13 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2010, o 20:12
Posty: 375
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
A może jednak wybierzesz się do lekarza medycyny sportowej? :) Zazwyczaj ortopeda w zwykłej rejonowej przychodni da właśnie takie zalecenia. W Carolinie mają kontrakt z NFZ dla osób niepełnoletnich (nie wiem czy się kwalifikujesz) - ktoś tu już o tym pisał ;) Najważniejsze żeby był to ktoś kto sam wie co to sport ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: fałd podrzepkowy i łokieć tenisisty
PostNapisane: 4 sty 2012, o 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2011, o 18:11
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Dawno się nie odzywałam , wiem. To dlatego, że robiła przeróżne badania.
Zlecił mi je d. Robert Świerżyński, polecany przez wiele osób, wię c chyba dobry :D .
Nie wykryto u mnie zapalenia reumatoidalnego (jak podejrzewano) UFF!!! Jaka ulga!!! 

A teraz po krótce co mi jest: okazało się , że winne są po porostu krzywe nogi, rzepka przez to wyskakuje i dlatego boli. Czyli rehabilitacja i po sprawie :D . Co prawda lekarz przestrzegł , że nie będzie ona krótka . Jak ja nie lubię takich nudnych i monotonnych ćwiczeń !!!
No ale już trudno…jak trzeba to trzeba.

Wiec nie mam nic wspólnego z fałdem podrzepkowym!... jak dobrze, że sprawdziłam to u innych lekarzy, pewnie teraz leżałabym na łóżku po dwóch NIEPOTRZEBNYCH artroskopiach!
Może to ich pierwsza taka pomyłka, ale we mnie OSTEON w Legionowie nie wzbudza pozytywnych emocji … a więc NIE polecam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: fałd podrzepkowy i łokieć tenisisty
PostNapisane: 4 sty 2012, o 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2011, o 18:11
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Dawno się nie odzywałam , wiem. To dlatego, że robiła przeróżne badania.
Zlecił mi je d. Robert Świerżyński, polecany przez wiele osób, wię c chyba dobry :D .
Nie wykryto u mnie zapalenia reumatoidalnego (jak podejrzewano) UFF!!! Jaka ulga!!! :D

A teraz po krótce co mi jest: okazało się , że winne są po porostu krzywe nogi, rzepka przez to wyskakuje i dlatego boli. Czyli rehabilitacja i po sprawie :D . Co prawda lekarz przestrzegł , że nie będzie ona krótka :( . Jak ja nie lubię takich nudnych i monotonnych ćwiczeń !!!
No ale już trudno…jak trzeba to trzeba.

Wiec nie mam nic wspólnego z fałdem podrzepkowym!... jak dobrze, że sprawdziłam to u innych lekarzy, pewnie teraz leżałabym na łóżku po dwóch NIEPOTRZEBNYCH artroskopiach! :evil:
Może to ich pierwsza taka pomyłka, ale we mnie OSTEON w Legionowie nie wzbudza pozytywnych emocji … a więc NIE polecam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: fałd podrzepkowy i łokieć tenisisty
PostNapisane: 18 lut 2012, o 16:35 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2012, o 12:10
Posty: 4
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Witam serdecznie!
Asia00013 napisał(a):
Nie wykryto u mnie zapalenia reumatoidalnego (jak podejrzewano)

Z jakiego powodu to zostało wykluczone? Jak lekarz się upewnił, że to nie choroba reumatoidalna?
Asia00013 napisał(a):
To dlatego, że robiła przeróżne badania.
Zlecił mi je d. Robert Świerżyński, polecany przez wiele osób, wię c chyba dobry

Właśnie jestem przed wyborem dobrego ortopedy, najlepiej specjalisty od fałdów błony maziowej( istnieją tacy?!), więc chętnie dowiem się czegoś więcej o tym lekarzu. I jeszcze jedno pytanie: jakie badania zlecił lekarz?
Pozdrawiam serdecznie, Eliza:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL