forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 22:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kraków - ortopeda i rehabilitacja
PostNapisane: 23 maja 2012, o 15:35 
Offline

Dołączył(a): 7 sie 2011, o 12:23
Posty: 6
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: częściowo usunięte 2 łąkotki + rekonstrukcja ACL + chondromolacja + problem z rzepką = źle się przesuwa, przeskakuje, brak płynności, trzaski = IMPLANT kolagenowy łąkotki wstawiać czy nie 2011?
No niezła reklama.... ja piszę ogólnie a nie pomagam w pozycjonowaniu strony danego reahbilitanta.... nie ma to jak spam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kraków - ortopeda i rehabilitacja
PostNapisane: 19 paź 2012, o 01:16 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2012, o 01:10
Posty: 3
Typ użytkownika: Sympatyk
W temacie rehabilitacji to jest taki gabinet Fizjomed, chyba najprzyjemniejsze miejsce do jakiego udało mi się trafić.. Przede wszystkim pomagają wrócić do aktywnego fukcjonowania.

Jak chodzi o ortopede to nie miałam szcześcia pozanć w krk jakiegoś godnego polecenia, chętnie sprawdzę tych podanych wyżej


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kraków - ortopeda i rehabilitacja
PostNapisane: 25 lis 2012, o 20:33 
Offline
Administrator

Dołączył(a): 23 lis 2008, o 16:34
Posty: 14
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Z pewnym opóźnieniem reaguję na zgłoszenie postu Sabka. Rzeczywiście brzmi jak reklama. Jednak również i inne wiadomości w wątku są bardzo lakoniczne. Bardzo proszę szanownych forumowiczów o szersze uzasadnienie swoich opinii. Będą wtedy na pewno znacznie bardziej przekonujące i godne zaufania. Również aktywność autora w innych działach forum, zwiększa poziom zaufania do niego.

Jeśli ktoś poleca lekarza bez należytego uzasadnienia i bez innych wpisów na forum, jego wiadomości automatycznie nadają się do działu reklama i proszę się nie dziwić jeśli tam wylądują.
Tymczasem zapraszam do szerszego rozpisania się w tym wątku. Szczególnie Sabka :-).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kraków - ortopeda i rehabilitacja
PostNapisane: 4 gru 2012, o 22:24 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2010, o 19:44
Posty: 16
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Witam :) Dawno mnie tutaj nie było ;] Jeśli mam Polecic, a objechałem kilku powyżej, to szczeże polecam ortopede dr n. med. Jan Peszko. 180 zł wizywta + USG. Bardzo korzystne, dziwi mnie, jak na wizytach u innych zawodowych ortopedów nie ma USG, to był problem, ktoś robi USG, a ktoś inny patrzy na opis, bo zdjęcia są złej jakości (PATOLOGIA) kilku ortopedów proponowało atroskopie, dostałem namiar do Pana Peszko... dokładna diagnoza, pokazałem mu zdjęcia z poprzedniego USG, zrobił mi na swoim, lepszym sprzęcie, wytłumaczył co się dzieje, jaka przyczyna, to było jakies 1,5 roku temu, podał zalecenia, jakie mam wykonac, u fizjoterapeuty, i w moim życiu codziennym, od jakiegos roku ruch mi nie stwarza tak dużych problemów, poprostu był to wysięg w obu stawach, zapalenie, stwierdził też, lekkie problemy moich łękotek przysrodkowych przepisał mi również 7 dniowe prochy przeciwzapalne i potem było już tylko lepiej, aż do dzis ! Pewno, że musze uważac, było kilka wpadek przeciązeniowych z mojej głupoty, ale teraz wiem co robic, żeby nie dopuscic do bólu i jak narazie mi się to swietnie udaje... Z ruchem nie mam problemu, także z czystym sumieniem POLECAM tego Pana ! Pozdrawiam kolanowców i życzę zdrowia :)

JASKIER


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kraków - ortopeda i rehabilitacja
PostNapisane: 11 mar 2013, o 00:31 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2013, o 00:24
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Krótko i zwięźle:

Lekarz polecony przez rehabilitanta: dr Obuchowicza, przyjmuje m.in w ultramedica na Dietla. przy rejestracji trzeba zaznaczyć ze do niego.
A rehabilitant to: mgr Izabela Nowaczek i przyjmuje w gabinecie na Lea. namiary http://rehabilitacja-iris.pl.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kraków - ortopeda i rehabilitacja
PostNapisane: 22 mar 2013, o 08:35 
Offline

Dołączył(a): 22 mar 2013, o 08:23
Posty: 1
Typ użytkownika: Profesjonalista
Mój problem: Zerwane MCL i ACL bez rekonstrukcji. ITB syndrome. Fizjoterapeuta i triathlonista.
www.kinesis-krakow.pl
Nie musicie iść na usg. Jeśli nie było urazu to pewnie macie: chondromalację, stan zapalny lub "zezowate" rzepki ;) Przepisuje wam środki przeciwzapalne lub serię zastrzyków(zależnie od przedstawiciela medycznego) :twisted: oraz laser i krioterapię.

Piszę tego posta jak inni, żeby zalinkować do swojego gabinetu.
www.kinesis-krakow.pl

A tak serio to kolana są dosyć proste w rehabilitacji i szybko reagują na leczenie. (Jeśli się wie o co chodzi i nie chodziło się ze zdemolowanym kolanem 20 lat)

pozdrawiam

Mateusz


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kraków - ortopeda i rehabilitacja
PostNapisane: 30 wrz 2013, o 14:59 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 21:07
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Kolano lewe: Nawracające bóle i podrażnianie ciała Hoffa w stawie rzepkowo-udowym, o nieznanej bliżej przyczynie, chondromalacja I-II, zanik VMO i trudności z odbudową. Kolano prawe: pobolewa, ale według badań całkiem zdrowe, ostatnio zniknęła nawet chondromalacja...
Próba zdiagnozowania i leczenia utknęła w martwym punkcie. Walka nadal trwa...
Przyłączam się do osób chwalących dr Chomickiego - Bindasa. Wprawdzie na pierwszej wizycie miałam poczucie, że mi nie pomógł, bo z badań nie wynikało nic konkretnego, jednak po wdrożeniu zaleceń, które mi wtedy dał, a które nie do końca zadziałały (bo moje kolana trochę nietypowo reagują) oraz konsultacji reumatologicznej wstępnie wykluczającej rzs, bardzo sensownie się do tego odniósł, wiele mi wytłumaczył, nakreślił możliwe scenariusze dalszego działania. Poczułam, że jestem po prostu pod dobrą opieką i mam do tego lekarza pełne zaufanie. Plus także za to, iż nie straszy operacjami, gdy nie jest to ewidentnie uzasadnione i nie spieszy się też z przepisywaniem suplementów czy leków, gdy nie ma do tego wyraźnych podstaw. To nie jest lekarz, który za podstawę diagnozy uważa lekką chondromalację i zaleca glukozaminę jako panaceum.
Chwalę sobie też kontakt z chorzowską Synergią; w Krakowie jakoś do tej pory nie udało mi się trafić na dobrą rehabilitację; raczej każdy miał jakiś inny pomysł i mało elastycznie reagował na zgłaszane problemy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kraków - ortopeda i rehabilitacja
PostNapisane: 24 cze 2015, o 10:42 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2015, o 10:38
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: uraz stawu kolanowego
Po moich perypetiach z kolanem śmiało mogę polecić w Krakowie ośrodek PCRF.
Fachowa i rzeczowa ocena sytuacji. Miła i kompetentna obsługa. Ostry wycisk żebym mógł wrócić do formy. Naprawdę warto. Dzisiaj znowu mogę biegać w maratonach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kraków - ortopeda i rehabilitacja
PostNapisane: 6 lip 2015, o 12:29 
Offline

Dołączył(a): 6 lip 2015, o 12:22
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Przychylam się do pozytywnych opinii PCRF Votum. Profesjonalnie wyposażona klinika i profesjonalni specjaliści. Moja siostra przebywała tam kilka miesięcy. Po ciężkim wypadku komunikacyjnym jej rokowania na wyzdrowienie były nikłe. A dzisiaj dzięki fachowej pomocy zaczyna życie od nowa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kraków - ortopeda i rehabilitacja
PostNapisane: 16 lip 2015, o 13:43 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2015, o 13:38
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Jeśli chodzi o lekarza to mogę polecić doktora Więcka. Miły i profesjonalny człowiek. Podszedł do mnie indywidualni i spokojnie wszystko mi tłumaczył co i jak.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL